Hakkımzda

Van İkinci El Eşya 05052077474

Mağazamız 2015 yılından itibaren sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Van’da liderliğini yaptığımız “spot eşya ve ikinci el eşya” sektöründeki konumumuzu, spot eşya, ikinci el eşya sektörünü nasıl bir boyuta taşıdığımızı bizimle eşya alan ve satan müşterilerimizden tanıdığınız varsa sorabilirsiniz.
 Van 2.el eşya satım firması olarak da istediğiniz her türlü ikinci el eşyayı bizden satın alabilir ve size her türlü kullanılmış ve spot eşyayı temin edebiliriz. Van’ın semtlerindeki ikinci el eşya dükkanlarımıza gelebilir yada web sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşarak istediğiniz her türlü ikinci el ve spot eşyaya sahip olabilir ve alım satım yapabilirsiniz.

Van’ın her yerinden 2.el eşyalarınız aynı gün içinde, değerinden, en kısa zamanda, nakit olarak alınır.Evinde kullandığı eşyaları yenilemek isteyenler, şehir dışına tayini çıkanlar, iş yerini kapatıp eşyalarını elden çıkartmak isteyenler, üniversitesini tamamlayan öğrenciler ilk olarak ikinci el eşya alan esnaf ile görüşür ve eşyalarını uygun fiyatlarla elden çıkartmak isterler…2.el eşyalarınızı satmaya karar verdiğinizde bize sadece telefon etmeniz yeterlidir.

Nakliye masrafları tarafımızca karşılanır. Günümüzde hem hayat pahalılığı yüzünden hem de eşya kullanma alışkanlığının değişmesi sebebi ile ikinci el eşyaya olan ilgi artmıştır. İkinci el eşya mağazamız eşya ihtiyacı olan kişilere eşya temin ettiği gibi, eşyasını değiştirmek ya da eşyalarından kurtulmak isteyenlere de yardımcı olmaktadır.

Nihayetinde bir kişinin fazlalık gördüğü bir eşya, başka birisinin hayali olabilir. Eşya satmak isteyen kişilerden alınan eşyalar temizliği, varsa tamiri ve bakımı yapıldıktan sonra kullanılır ve çalışır bir halde müşteriye sunulmakta ve satış aşamasında müşteriye yardımcı olunmaktadır.

Misyon

Müşterilerimizin ve nihai kullanıcıların günümüz koşullarına göre değişen ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak müşterilerimizin mekanlarına değer ve farklılık katan güvenli kaliteli ve estetik ürünler tasarlayıp üretmektir.Bu sayede ülkemizde yeni oluşmaya başlayan çevre bilincini geliştirmektedir.

Vizyon

En uygun ve temiz urunu alıp, müşterilerimize sunmak

Van İkinci El Eşya  05052077474